Hakkımızda

Lezzet Serüvenimiz

2004 yılında kurucumuz Ömer Hamoğlu tarafından bahçelievler merkez şubemizle başladı. Biraz yemek biraz tatlı derken 2007 yılında biraz da sanat diyerek, Lila Akademi Sanat’ı hizmete açtık. Lezzetli ve kaliteli Lila ürünlerini daha yaygın bulabilmeniz için 2008 yılında eşrefhoca şubemizi hizmete sunduk. Ürettiğimiz lezzetlerimizi en üst kaliteye çıkarmak için 2013 yılında en teknolojik ve en hijyenik üretim tesisini kurduk. Bu lezzet serüveninde siz sevgili dostlarımızdan aldığımız güç, sevgi ve destekle kalitemizi sürekli olarak artırmaya devam ediyoruz.

Sağlık Mutluluk ve Lezzet İçinde Kalın

Pasta

Lila Pasta

In volutpat vehicula iaculis. Nullam dapibus velit vel suscipit malesuada. Morbi tincidunt, dui tristique tincidunt faucibus, purus sapien consectetur libero, vitae venenatis eros lacus vitae erat. Mauris tristique pretium tristique. Integer at nulla at eros suscipit suscipit vitae nec diam. Nullam dictum sed metus nec mollis.

Akademi Sanat

Lila Akademi Sanat

hasellus nunc sem, tincidunt eu consequat non, semper non massa. Mauris vitae auctor arcu. Sed vel ultricies neque. Nunc in diam vel lacus dictum luctus eget quis erat. Cras faucibus diam nec leo tincidunt molestie. Morbi finibus, urna auctor bibendum rutrum, enim nunc ultrices quam, ac facilisis diam ex in ante.