Company name

Kurumsal

Sevgili Müşterilerimiz;

2002 ‘den günümüze ulaşan ve yarınları sizlerle karşılayan Lila Çorum’un köklü ailelerinden olan sanayici ve başarılı iş adamı Ömer Hamoğlu tarafından kurulan Lila pasta-börek ve restaurant olarak siz değerli Çorum halkına hizmet vermeye başlamıştır. Lila, alanında kendini ispatlamış, marka bilincini oluşturmuş, ürün çeşitliliğini ve kalitesini her geçen gün artırma bilinciyle hareket eden bir işletme olmuştur.
Kısa zamanda sizlerin desteğiyle hızla büyüyerek merkez şube haricinde iki şube ile de sizlere daha fazla hizmet vermeyi amaçlamıştır. Ailenizle oturup hoş vakit geçirebilinecek mekânlar arasında yer alan ‘Lila ’ yeni çeşitleri ve lezzetleri sizlerin beğenisine sunmaya devam edecektir.
Lila grubu; her alanda ve üründe % 100 kaliteyi müşteri memnuniyetini esas almıştır. Bu düşünceyle hareket eden firmamızda gıda standartlarına uygunluk öncelikli şartımızdır. Ürünlerin hammaddesinden sunumuna kadar olan bütün süreçte titizlik, hijyenik, kalite ve lezzet garantisiyle hareket etmekteyiz. Mutlu yarınlarda beraber olmak dileğiyle…

Her müşteri bizim için önemli, her müşterimiz bizim için özeldir.

Saygılarımızla…